top of page

Porady prawne online...
i wszystko jasne

 

Od początku naszej działalności obsłużyliśmy już wielu zadowolonych klientów. Wysoka jakość usług wymaga doświadczenia i przyjaznego podejścia do klienta oraz pełnego profesjonalizmu. Z chęcią pomożemy Państwu w odpowiedzi na pytania dotyczące kwestii prawnych i to bez wychodzenia z domu. Wychodząc naprzeciw potrzebom jakim są porady prawne online uruchomiliśmy innowacyjne usługi świadczenia pomocy prawnej drogą elektroniczną. Dbamy o najwyższą jakość oraz terminowość usług, a także o otwartą i przejrzystą komunikację z klientem. Pracujemy wydajnie, przestrzegając ustalonych z klientem terminów.

Jak to działa?

Cały proces przebiega niezwykle prosto i intuicyjne. Porady zgodnie z wyborem klienta mogą przebiegać na dwa sposoby. Pierwszym sposobem jest wideo porada czyli połączenie się z kancelarią za pomocą aplikacji Google Meet (bezpieczna rozmowa wideo) lub telefonicznie a drugim  jest opisanie  przez Państwa problemu prawnego i wysłanie  zapytania na adres mailowy kancelarii lub przy użyciu funkcji LiveChat klikając w dymek znajdujący się na stronie internetowej.

książki prawnicze
Pisanie na komputerze

Zasady udzielania porad prawnych online

Przy wyborze rozmowy online za pomocą aplikacji Google Meet  podajecie Państwo swój adres mailowy na który zostanie przesłane zaproszenie do rozmowy wideo. Natomiast przy wyborze opcji przesłania porady prawnej w formie pisemnej, po zapoznaniu się z treścią wiadomości otrzymacie  Państwo potwierdzenie przyjęcia zlecenia na wykonanie usługi porady prawnej online na piśmie. Po kompleksowej analizie problemu prawnego wyślemy w formie pisemnej odpowiedź. Czas realizacji usługi do 72 godzin.

  • Koszt porady wideo oraz porady telefonicznej to 250 zł brutto płatne przelewem na konto przed nawiązaniem połączenia.

  • Koszt udzielenia pisemnej porady prawnej online wynosi 280 zł brutto płatne na konto przed udzieleniem pisemnej odpowiedzi.

  • Koszt porady weekendowej wynosi 350 zł brutto płatne przelewem przed nawiązaniem połączenia lub przed udzieleniem pisemnej odpowiedzi.

   

Ta oferta jest dla Ciebie

Współpracując z nami, korzystasz z wiedzy i doświadczenia, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nie spoczniemy, dopóki nasi klienci nie odczują pełnej satysfakcji z naszych usług.

bottom of page