top of page
FAQ najczęściej zadawane pytania

FAQ

Ile kosztuje prowadzenie sprawy?

Wynagrodzenie za świadczone usługi ustalane jest indywidualnie z każdym Klientem, a jego wysokość zależy od rodzaju sprawy, nakładu pracy, złożoności zagadnienia prawnego, czasu trwania sprawy oraz charakteru współpracy.

Jaki jest koszt porady prawnej i czas jej trwania?

Koszt porady prawnej jest stały i wynosi 250 zł brutto za 1 godzinę. W tym czasie przeprowadzona jest konsultacja, kompleksowa analiza problemu prawnego oraz zaplanowana jest strategia działania. W sytuacji gdy charakter sprawy odznacza się dużym stopniem skomplikowania wówczas, jeżeli to jest możliwe czas zostaje wydłużony, a jeżeli nie to Klient umawiany jest na kolejne spotkanie.

W jaki sposób mogę dokonać płatności za poradę prawną?

Płatności można dokonać w tradycyjny sposób, czyli gotówką, jak również aby zapewnić wygodę Klientom, płatności można uregulować kartą płatniczą lub przelewem na konto.

Czy istnieje możliwość rezerwacji terminu porady prawnej online?

Tak, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, został uruchomiony system rezerwacji online. Kliknij tutaj, aby dokonać rezerwacji najdogodniejszego terminu.

Czy istnieje możliwość rozmowy z pracownikiem Kancelarii na żywo?

Tak. Dzięki usłudze LiveChat istnieje możliwość kontaktu na żywo i uzyskania odpowiedzi na każde nurtujące pytanie. Kliknij w dymek czatu i rozmawiaj.

Decyduję się na współpracę z kancelarią. Czy moje dane osobowe są bezpieczne?

Tak. Kancelaria stosuje politykę prywatności. Twoje dane osobowe są bezpieczne. Więcej informacji uzyskasz tutaj.

 Nie znalazłeś odpowiedzi na interesujące Cię pytanie? Skontaktuj się z Nami, a chętnie Ci jej udzielimy.

bottom of page